top of page

Viešnagė Moldovoje

Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė ir Kauno skyriaus tarybos narė Lilė Žukaitė, socialinių partnerių – Moldovos profesinės sąjungos „Demnitate“ - kvietimu, vieši Moldovos sostinėje  Kišiniove.Gruodžio 20 d. susitikimo su Moldovos policijos profesinės sąjungos vadovais metu buvo aptarti abiem pusėms aktualūs klausimai.

R. Katinienė pristatė svarbiausius Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius Lietuvos pareigūnų tarnybą, papasakojo apie Lietuvoje vykstančius pokyčius bei pakvietė kolegas būti budriais visada, akylai stebėti vykstančius procesus ir neprarasti savo identiteto.Profesinės sąjungos pirmininkė tTaip pat  pasveikino Moldovą tapus Europos sąjungos  kandidate.

Gruodžio 21 d. R. Katinienė ir L. Žukaitė lankėsi Kišiniovo m. Bujukan policijos komisariate ir susitiko su policijos vadovybe bei naujai įsikūrusioje policijos nuovadoje, kur susipažino su darbo organizavimo ypatumais ir sąlygomis, išklausė kolegų kaip įgyvendinamas smurto artimoje aplinkoje orderis bei apie kitas policijos vykdomas funkcijas.

Comments


Kitos naujienos

bottom of page