top of page

Lietuvos policijos profesinė sąjunga – profesinė sąjunga, kuri vienija policijos įstaigose dirbančius policijos pareigūnus ir darbuotojus. Pastaruoju metu į organizaciją  jungiasi ir kitų statutinių įstaigų pareigūnai bei valstybės tarnautojai. Mūsų gretose yra ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM skyrių darbuotojai.


Mes veikiame nuo 2006 metų, esame stabili, tvirta ir pareigūnų pasitikėjimą įgijusi organizacija. Pagrindinis mūsų siekis – saugi tarnyba, kurioje užtikrinamos socialinės garantijos, vyrauja pagarba, nepažeidžiamos pareigūnų teisės ir teisėti interesai.


Nuo 2018 m. lapkričio 1 d. esame Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos nare.

Profesinė sąjunga yra įsteigusi biurą Vilniuje, Kaune bei skyrius Kauno, Tauragės, Klaipėdos apskričių vyriausiuose policijos komisariatuose.


LPPS  pirmininkė Roma Katinienė – buvusi ilgametė policijos pareigūnė, šiuo metu esanti atsargoje: „Tikiuosi, kad ateis tokie laikai, kai tarnyba policijos sistemoje bus patraukli ir patikima darbo vieta, kur darbdavys vertins ir gerbs savo pavaldinius, kovos už juos ne ką mažiau nei tai šiuo metu darome mes. Mes esame tam, kad pareigūnai turėtų galimybę apginti savo teises, teisėtus interesus, o kartais ir garbę. Tikimės, kad kartą pelnę jūsų pasitikėjimą, jo būsime verti ir ateityje.“


Roma_Katinienė_3.jpg
bottom of page