top of page

Profsąjunga jau turi savo atstovą ir Šilutės policijoje

Baigiantis sausiui Šilutės rajono policijos komisariate vyko Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkės Romos Katinienės ir Tarybos nario Tado Mažučio susitikimas su Tauragės apskrities vyriausiame policijos komisariate dirbančiais nariais.

Šiame susitikime-susirinkime buvo išrinkta LPPS atstovė Šilutės rajono policijos komisariate. Ja tapo - Ieva Kuzaitė.

Pasak Profesinės sąjungos pirmininkės Romos Katinienės, atstovo funkcijos – labai svarbios, nes dirbdamas konkrečioje vietoje, kilus problemoms, jis pirmasis jas identifikuoja.

Sprendimas Šilutės rajono policijos komisariate išrinkti atstovą – pasiteisino. Energinga atstovė nedelsdama ėmėsi darbo ir aktyviai talkina profesinės sąjungos nariams sprendžiant įvairius klausimus, ieškant pagalbos ir kt.

Pasak LPPS atstovės Šilutės rajono policijos komisariate, būti atstove sutiko, nes jai rūpi policijos problemos ir jų sprendimas. Ir nors pati nėra iš tų, kurios nutyli, bet pati sakė suprantanti tuos pareigūnus, kurie neišdrįsta apie bėdas kalbėti garsiai.

Ieva teigė esanti dėkinga kolegoms už parodytą pasitikėjimą it tikisi ateityje jų palaikymo keliant bendras problemas.

Atstovės pareigų nepabūgusi jaunosios karto policijos pareigūnė jau dalyvavo, neseniai vykusiame, Lietuvos policijos profesinės sąjungos suvažiavime ir turėjo galimybę susipažinti su kitų regionų atstovais, išgirsti apie profesinės sąjungos veiklą, planus, tiesiai iš Policijos Generalinio komisaro pavaduotojo išgirsti apie planus, egzistuojančias problemas ir tai, kaip jas ketinama spręsti.

Comments


Kitos naujienos

bottom of page