top of page

NATO summit‘o metu profsąjungos neprotestuos - VRM sutiko patenkinti kai kuriuos reikalavimus

Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė teigė, jog derybose su Vidaus reikalų ministerija pavyko pasiekti pareigūnams naudingų susitarimų.
„Esminis klausimas išspręstas – summit‘o metu dirbantiems pareigūnams darbo laikas bus skaičiuojamas ne suminės darbo laiko apskaitos būdu. Kaip šiandien sutarta Policijos departamento Valdymo komiteto metu su VRM viceministru Vitalij Dmitrijev bei Policijos vadovybe, pareigūnams bus skaičiuojamos 8 darbo valandos, o visas kitas dirbtas laikas, įskaitant atvykimą į tarnybą, bus skaičiuojamas ir apmokamas kaip viršvalandžiai. Mums labai svarbu, kad visiems pareigūnams būtų teisingai apmokama už darbą ir susitarimas šiuo aspektu pasiektas“, - sakė R.Katinienė.

Pasak Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – LPPS) pirmininkės, tai ne vienintelis klausimas aktualus pareigūnų bendruomenei, kitus aktualius klausimus su Policijos vadovybe ir VRM viceministru susitarta spręsti derybų būdu.

Šiandieninio susitikimo metu sutarta ir dėl kompensavimo pareigūnams, kurie summit‘o metu bus atitraukti nuo tiesioginių savo funkcijų. Kaip kompensuoti jiems padidėjusį darbo krūvį bus sprendžiama rudenį, įsivertinus turimus asignavimus.

Profesinės sąjungos išsakė pastebėjimus dėl pareigūnų maitinimo, poilsio režimo, saugumo, užtikrinant viešąją tvarką summit‘o metu, detalesnius atsakymus į šiuos klausimus Policijos vadovybė pareigūnų bendruomenei pateiks rytoj.

Profesinės sąjungos susitarimų dėl kitų aktualių klausimų sieks dialogo ir derybų būdu.


Comments


Kitos naujienos

bottom of page