top of page

Valdymo komitete sprendimai skatinti pareigūnus

Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – Kauno apks. VPK) š.m. lapkričio 9 dieną įvyko Valdymo komiteto posėdis. Jame svarstyta, kuriuos darbuotojus ir kokiomis sumomis skatinti, o kur – pataupyti. Iš viso Kauno apskrities VPK darbuotojų skatinimui Visų Šventųjų dienos proga skirta 393 300 eurų. Komiteto posėdyje taip pat aptartas darbuotojų skatinimas už darbą NATO renginių bei kito atsiradusio papildomo darbo metu.
Po diskusijų nutarta Kauno apskrities VPK viršininkui siūlyti:

  • Skatinti Kauno apskrities VPK darbuotojus ir skirti 300 eurų (bruto) dydžio vienkartines pinigines išmokas.

  • Skatinti Kauno apskrities VPK darbuotojus, kurie tiesiogiai nedalyvavo NATO renginių priemonėse, bet dirbo ir vykdė jiems pavestas įprastas funkcijas. Jiems numatyta skirti 138,10 euro (bruto) dydžio vienkartines pinigines išmokas.

  • Skatinti Kauno apskrities VPK Kauno miesto ir Kauno rajono policijos komisariatų Veiklos skyrių pareigūnus, vykdančius pavedimų funkciją, ir skirti jiems 330 eurų (bruto) dydžio vienkartines pinigines išmokas. Į skatinamų pareigūnų skaičių neįtraukiami pareigūnai, esantys vaiko priežiūros atostogose.

Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – LPPS) atstovai, dalyvaujantys Valdymo komiteto veikloje, nuosekliai laikėsi savo pozicijos, dėl pareigūnų, likusių darbo vietose, skatinimo, padidėjus darbo krūviui NATO renginių metu, taip pat Veiklos pareigūnų ( reaguojančių į įvykius) papildomo skatinimo dėl padidėjusio krūvio, atliekant reagavimo funkciją.

LPPS pirmininkės Romos Katinienės teigimu, Kauno apsk. VPK - vienintelė apskritis, kurioje neliko nei menkiausios abejonės dėl sutaupyto darbo užmokesčio lėšų paskirstymo ir neeilinių metinių vertinimų.

„Rinkomės, diskutavome tiek kiek reikia, kad neliktų net menkiausios abejonės nei dėl neeilinių vertinimų, nei dėl sutaupytų darbo užmokesčio lėšų paskirstymo. Ar bus nepatenkintų? Tikrai taip. Ten kur piniginiai klausimai, visada bus abejonių. Bet galiu užtikrinti, kad kiekvienu klausimu išdiskutuota, surinkta pilna informacija ir sprendimai priimti, girdint visų argumentus“, - sakė LPPS pirmininkė R.Katinienė.


Comments


Kitos naujienos

bottom of page