Svajonė dirbti kriminalinėje policijoje išsipildė, linkime įgyvendinti ir kitas

Š.m. birželio 23 d. 45-erių metų jubiliejų minėjo vienas iš Lietuvos policijos profesinės sąjungos narių Saulius Dabravolskas, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas.



Jau tapo tradicija, jog profesinės sąjungos dovanos asmeninių švenčių proga narius pasiveja po jų atostogų. Taip nutiko ir šį kartą, Lietuvos policijos profesinės sąjungos dovana jubiliatui įteikta sugrįžus po poilsio pirmąją darbo dieną.

„Linkime, kad svajonės pildytųsi, o noras tarnauti tėvynei neblėstų. Tebūna šie metai mūsų kolegai sėkmingi, o pasiekimai reikšmingi“, - sakė profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė.

Tarnybos stažą skaičiuojantis jau 26 metus pareigūnas karjerą pradėjo būdamas apylinkės inspektoriumi, o šiandien Sauliaus uniformą puošia komisaro laipsnis.

„Visada norėjau dirbti kriminalinėje policijoje, išaiškinti nusikaltimus ir kovoti su nusikalstamumu ir džiaugiuosi, kad vis dar esu geros sveikatos, o noro tarnauti tėvynei – su kaupu“, - sakė S.Dabravolskas.

Kitos naujienos