top of page

Susitikimas su Kauno policijos pareigūnais

Praėjusį trečiadienį Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – LPPS) pirmininkė Roma Katinienė kartu su tarybos nariais Agne Greblikaite, Gintaru Kerševičiumi ir Kauno skyriaus pirmininku Aleksejum Chraminu susitiko su policijos darbuotojais, dirbančiais Radvilėnų pl. esančiame policijos pastate.Susitikimo metu pristatytos ir aptartos planuojamos pertvarkos policijoje, Generalinio komisaro patvirtinta pareigybių skaičiavimo metodika, pareigūnų pensijos pokyčiai, socialinis dialogas Kauno apskrities vyriausiame policijos komisariate, kolektyvinės sutartys – Nacionalinė ir šakos - galiojančios policijoje.

LPPS pirmininkė pasidalino savo pastebėjimais ir profesinės sąjungos pozicija pareigūnams aktualiais klausimais, kokias grėsmes mato profesinė sąjunga tinkamai nesuvaldžius pokyčių.

Su pareigūnais buvo diskutuota ir apie vis dažniau pasitaikančius reikalavimus, dėl priimtų sprendimų ( ANK, daiktinių įrodymų saugojimo ir pan.) ar tarnybiniam transportui padarytų sugadinimų atlyginti žalą įstaigai.
תגובות


Kitos naujienos

bottom of page