top of page

Reformos kelia įtampą – ore tvyro klausimas: „Ar metas palikti sistemą?“

Vakar Lietuvos policijos profesinės sąjungos (toliau – LPPS) pirmininkė Roma Katinienė, tarybos narė Aušra Mickevičienė, Kauno skyriaus atstovė Rasa Flerienė, Kėdainių rajono policijos komisariate susitiko su darbuotojais.Susitikime LPPS pirmininkė pasidalino informacija apie Vidaus tarnybos statuto projektą, Policijos reformas ir Telšių-Šiaulių apskričių vyriausiuose policijos komisariatuose vykdomą eksperimentą, planuojamus Pareigūnų valstybinių pensijų įstatymo pakeitimus, 2024 metų finansavimą Policijai ir supažindino pareigūnus su profesinės sąjungos pozicija šiais, pareigūnų bendruomenei, aktualiais klausimais, pasidalino įžvalgomis apie galimas grėsmes.

Kėdainių rajono policijos pareigūnai, išklausę pristatymo bei diskutuodami apie minėtus klausimus taip pat  išsakė nepritarimą Vidaus tarnybos statuto projektui, policijos reformai ir užmojams keisti pareigūnų pensijų įstatymą.

„Po diskusijos su pareigūnais pajutau jų nusivylimą sistema, abejonę dėl darbo užmokesčio augimo ir teigiamų perspektyvų. Ore tvyrojo klausimas, ar ne metas eiti į pensiją? Tai tikrai nedžiugina, kai tie, kurie saugo mus visus – patys yra įtampoje“, - sakė R.Katinienė.

Anot LPPS pirmininkės, dar kartą pasitvirtino, jog pareigūnų bendruomenė nepritaria ir abejoja reformų nauda, profesinė sąjunga taip pat mato grėsmių ir nenaudingų pokyčių pareigūnams ir negali tokiam projektui, koks pateiktas Seime, pritarti.Kitos naujienos

bottom of page