top of page

Po atostogų sugrįžusiam kolegai profsąjungos dovanos

Dovanos vos sugrįžus po atostogų – tokia buvo Lietuvos policijos profesinės sąjungos Klaipėdos skyriaus Tarybos nario Rolando Jonušo diena šiandien. Darbo vietoje jį pasitiko ne šūsnis užduočių ant darbo stalo, o Lietuvos policijos profesinės sąjungos Klaipėdos skyriaus pirmininkė Julita Razmantienė, vicepirmininkai Žydrūnas Kazbaraitis ir Simona Zabitė.


Nuotraukoje Rolandas Jonušas (antras iš kairės) su jį pasveikinusiais LPPS Klaipėdos skyriaus pirmininke ir vicepirmininkais.


Profesinės sąjungos atstovai nepamiršo, kad Rolandas kovo 30 d. atšventė 45 metų jubiliejų. Tačiau, kaip dažnai būna, asmeninės šventės metu – atostogavo, tad jubiliejaus dovanos jį pasivijo šiek tiek vėliau.

Pasak Lietuvos policijos profesinės sąjungos pirmininkės Romos Katinienės, kaip rašė A.de Sent Egziuperi „Yra tik viena tikra vertybė – tai žmogaus ryšys su kitu žmogumi“.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų profesinėje sąjungoje tas ryšys gyvas. Nuoširdžiai sveikiname Rolandą, linkime jam svajonių išsipildymo“, - sakė Roma Katinienė.

Jubiliejau proga Rolandui sveikinimus siunčia visa Lietuvos policijos profesinės sąjungos bendruomenė.

Kitos naujienos

bottom of page