Jubiliejus ir atsisveikinimas su tarnyba

Lietuvos policijos profesinės sąjungos atstovai vakar praėjusio jubiliejaus proga sveikino kolegą Renatą Bumblauską, dirbantį Šiaulių apskrities vyriausiame policijos komisariate.

Gražų – 50-ies metų jubiliejų Renatas minėjo liepos 1-ąją, tačiau, kaip jau tapo įprasta, tuo metu atostogavo.Labai gaila, tačiau daug metų policijai atidavęs pareigūnas nusprendė išeiti į pensiją.

Pasak Renato, nors jėgų ir noro dirbti pakaktų, palikti sistemą nusprendė, nes nusivylė ja, jaučia stiprią demotyvaciją, ilgamečiai pareigūnai nevertinami, viskas tik jauniems – priedai, pareigos.

Pasak Renato, nepasitenkinimas kaupėsi, o galutinį tašką policijoje padėti paskatino nesuvokiamas universalumas.

„Ir gyvenime susiduriame, kad tai, kas universalu – nėra gerai. Todėl ir policijos vadovybei reikėtų atsikvošėti ir grįžti prie policijos, kurioje yra atskiros šakos: kriminalistika, bendruomenės, nepilnamečių pareigūnai, tyrėjai ir kita. Negali vienas pareigūnas dirbti šimto darbų, nes jie nebus gerai atlikti“, - sakė Renatas.

LPPS atstovai palinkėjo kolegai sėkmės ir savirealizacijos, atrasti mėgstamų veiklų, džiaugtis gyvenimu, keliauti ir atrasti.

Kitos naujienos